Zabójcy nowotworów – koniecznie poznaj te produkty!

Rynek farmaceutyczny martwi się tym, by mieli zysk a nie by leki przez nich produkowane były skuteczne. Dlatego wszelkiego rodzaju tanie leki czy substancje, które są skuteczne zazwyczaj nie wchodzą w życie. Niestety taka jest smutna prawda. Substancja, która najskuteczniej walczy z rakiem jest zbyt tania i nie będzie przynosić zysków, dlatego nie jest opatentowana.


Mówię tutaj o Amigdalinie, która nie jest na sprzedaż w żadnej aptece z powodu ceny, oprócz tego inna nazwa to witamina B 17 czy letril. Badania tej substancji były niemal w każdej firmie, lecz żadna nie ma zamiaru ich finansować i wszelkiego rodzaju czynności zostają zaprzestane.
Amigdalina została odkryta już w 19 wieku przez niemieckiego naukowca. Wcześniej znana była jako związek, który rozpuszcza raka. W aptekach był dostępny w latach 60 dwudziestego wieku. Mieszkańcy żyjący na północy Pakistany czy niektóre plemienia Indian potrafili żyć prawie 100 lat, z czego przez całe życie byli w pełni sprawni. Z pewnością dlatego, że ilość amigdaliny przez nich spożywana była około 100 razy większa niż przeciętnego człowieka. Związek ten jest zawarty w pestkach moreli, wiśni czy brzoskwiń.

Oprócz tego jej duża zawartość jest z żółtkach jaj, manioku, brązowym ryżu, orzechach nerkowca, drożdżach piwnych, truskawkach, czarnych jagodach, malinach, jeżynach, w pestkach prawie wszystkich owoców oprócz cytrusowych, a najwięcej jak już było wspomniane w pestkach śliwek, brzoskwiń czy moreli. Związek ten zawiera cyjanek, który walczy z komórkami nowotworowymi i nie niszczy tych zdrowych komórek. Ponadto zapobiega dalszemu tworzeniu się komórek nowotworowych.
Dlatego na sam koniec powiem, że warto jeść nasiona moreli, chociaż 6 dziennie. Zawierają one 50mg witaminy B 17, która jak wiadomo jest przeciwnowotworowa. Gdy osoba jest chora, powinna jeść ich znacznie więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *