Zobacz, jak szybko i pięknie można zapakować prezenty! Też będziesz chciała tak...

Zobacz, jak szybko i pięknie można zapakować prezenty! Też będziesz chciała tak zrobić!

0 4556
Podaj dalejShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook

Prezenty, które kupujemy bliskim są różnych wymiarów. Ten poradnik pomoże wam je wszystkie zapakować. Oglądaj uważnie!


Zacznijmy od małego samochodziku. Można go zapakować w rolkę po ręcznikach kuchennych. Odmierz długość samochodu, trochę dodaj i obetnij. Zduś rolkę, by była płaska i miała wyraźne kąty. Następnie z jednej strony zagnij końcówki, a z drugiej włóż samochodzik i potem też zagnij. Do dekoracji można użyć wstążek lub papieru do pakowania.
Teraz spróbujmy wykorzystać kubek po ciepłym napoju jako opakowanie. Nożyczkami odcinamy zgrubioną część u góry pojemnika. Następnie nacinamy nożyczkami górę kubka jak na filmiku. Jeżeli kubek ma podwójna warstwę papieru, to tą środkową możesz wyciąć nożyczkami. Na dno kubeczka włóż kolorową chusteczkę i do środka można włożyć np. czekoladki. Kubek zamykamy tak jak na rysunku. Na górę naklejamy wstążkę i gotowe.
Do spakowania pluszowych misi możesz wykorzystać papier do pakowania. Odmierz wystarczającą ilość, czyli tyle by go swobodnie zawinąć w rulon. Zegnij obydwa boki do środka i sklej taśmą. Następnie z jednej strony stwórz romb taki jak na filmiku, możesz delikatnie naciąć papier by było łatwiej. Powstanie taka saszetka. Rogi przyklej taśmą. Otwórz ją, włóż pluszaka, nadmiar papieru odetnij, zwiń i zaklej taśmą.
Szybki sposób na pakowanie to wykorzystanie kolorowego papieru, który jest delikatny. Możesz coś włożyć do środka i związać u góry. Będzie się równie dobrze prezentować.


źródło: DaveHax

Podaj dalejShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook

NO COMMENTS

Leave a Reply