Chcesz schudnąć?! Musisz zrezygnować TYLKO z JEDNEJ rzeczy!

Z jakiej rzeczy zrezygnować by momentalnie stracić masę? Bez głodówki i morderczych ćwiczeń? Przeczytaj poniżej!


Wiele osób zastanawia się jak to jest, że inni jedzą dużo i są skromnej budowy ciała a z drugimi jest na odwrót. Może mieć na to wiele czynników i jednym z nich z pewnością jest mąka. Jest to podstawowy składnik wielu potraw, począwszy od chleba a kończący na słodkich ciastkach. Warto zatem zastanowić się ile produktów z naszej codziennej diety zawiera w swoim składzie mąkę. Z pewnością nie będą wystarczyć palce u jednej ręki.
By stracić masę nie wolno się głodzić a jedynie jeden produkt zastąpić innym produktem. Dieta musi być przede wszystkim zbilansowana, więc powinno się jeść żywność, która zawiera białko, węglowodany i tłuszcze. Jedyne z czego powinno się rezygnować to mąka. Lecz nie można jej całkowicie wyeliminować z diety, gdyż pewna ilość jest wskazana do prawidłowej pracy organizmu. Problem pojawia się wtedy, gdy jemy zbyt dużo jedzenia w skład którego wchodzi mąka i komórki naszego ciała nie są w stanie spalić tego co zjedliśmy czego efektem jest powiększająca się tkanka tłuszczowa.


Wszelkiego rodzaju białe pieczywo warto zastąpić razowym lub ciemnym. Tak samo jest w przypadku makaronu czy ryżu. Powinny być one pełnoziarniste i w jak najmniejszym stopniu przetworzone. Pamiętaj, by Twoja dieta była bogata w warzywa i owoce. Zrezygnuj z tzw. „fast foodów”, gdyż są to tylko puste kalorie. Dobrze wiesz, że mąka jest tania to każdy dodaje ją gdzie popadnie. Najlepiej jest, gdy wszystkie produkty przygotowuje się samemu. Wiadomo, że nie jest to proste, lecz od czegoś trzeba zacząć. Zrzucenie zbędnych kilogramów nigdy nie jest łatwe, ale gdy chce się wyglądać zdrowo a przede wszystkim atrakcyjnie należy się poświęcić. Pamiętaj, w zdrowym ciele zdrowy duch.

Jeden komentarz do “Chcesz schudnąć?! Musisz zrezygnować TYLKO z JEDNEJ rzeczy!”

  1. Oh god, co za denny ‚artukuł’… Tytuł nijak ma się do treści, a w samej treści są głupoty, które wprowadzają w błąd… Tyje się od nadwyżki kalorycznej – gdy zjadamy więcej, niż potrzebuje nasz organizm, i to nie ma znaczenia czy wynika to ze zbyt dużej ilości tłuszczów, białka, czy węglowodanów (w tym mąki). Jasne, ograniczając mąkę ograniczamy węglowodany, co może korzystnie wpływać na sylwetkę, ale nie będzie miało znaczenia, gdy będziemy jak świnie wpieprzać bez ograniczeń białko i tłuszcze i w ten sposób przewyższać zapotrzebowanie kaloryczne.
    Kto i na jakiej podstawie wypisuje takie bzdury?? Dżizzz…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *