Kobieta wylała sobie butelkę coca-coli na włosy. Efekt jest zaskakujący!

Coca-colę znacie zapewne jako popularny napój gazowany… Teoretycznie niezdrowy jako pokarm… lecz działający cuda jeśli stosowany jest do użytku zewnętrznego. Jednym z popularnych zastosowań coca-coli, które zapewne znacie jest to, że świetnie działa jako odkamieniacz i odrdzewiacz. Ale czy wiecie, że ma ona również pozytywny wpływ na organizm człowieka?

Coca Cola polana na włosy? Pomyślisz, że to absurd… ale jeśli przeczytasz ten artykuł do końca, to na pewno powiesz: „Czemu nie?!”

Po pierwsze…

…czy nie zdażylo Ci się nigdy, by guma do żucia wplątała Ci się we włosy? Lub osobie z Twojego otoczenia? Takie zdarzenia często mają miejsce w dzieciństwie, bo wiadomo – dzieci jak to dzieci lubią bawić się jedzeniem. Tak więc jeśli wplątała się Tobie lub Twojemu dziecku guma do włosów, to nie wyrywaj jej na siłę, bo tylko niepotrzebnie wyrwiesz włosy… a do bezbolesnych czynności też to nie należy ;) Wystarczy, że sięgniesz po coca-colę. Zanurz owy kosmyk w kubku coli i odczekaj kilka minut. Po tym czasie guma powinna z łatwością się oderwać.

Po drugie…


…coca cola idealnie domyka łuski włosów przez co stają się lśniące i sprężyste! Jeśli chcesz się pozbyć matowych włosów raz na zawsze i rozdwajają Ci się końcówki – to sięgnij po colę! Będziecie w szoku, a efekt który osiągniesz będzie oszałamiający!

Po trzecie…

…coca cola podkreśla loki. Wystarczy, że wylejecie na włosy szklankę Coca-coli, a po ok. 10 minutach umyjecie je szamponem.

Pamiętajcie jednak, że Coca-cola zawiera w sobie dużo chemii, co na dłuższą metę może podrażnić skórę głowy, więc nie stosujcie takich zabiegów zbyt często.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *