50 twarzy Greya. Oficjalny zwiastun filmu.

50 twarzy Greya. Oficjalny zwiastun filmu.

0 15011
Podaj dalejShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook

11 lutego na całym świecie, a 13 lutego 2015r. w Polsce swoją premierę w kinach będzie miał długo wyczekiwany film Pięćdziesiąt twarzy Greya, nakręcony na podstawie książki E.L. James pod tym samym tytułem. Już teraz jednak zniecierpliwieni fani tej powieści mogą zobaczyć zwiastun filmu z `Szarym` w roli głównej.

O czym jest film? Mianowicie studentka literatury Anastasia Steel poznaje przystojnego miliardera Christiana Greya, z którym zaczyna ją łączyć nietypowa więź. Książka została okrzyknięta damskim porno. Dodatkowo zainteresowanie książką (a także i filmem) zostaje podkręcone przez fakt, iż autorką tej oto powieści jest zwykła gospodyni domowa.

Ostatecznie już wiadomo, kto wcieli się w jaką rolę w filmie. Część ludzi jest z tego powodu niezadowolona, gdyż inaczej wyobrażała sobie główną parę bohaterów. W rolę Anastasii Steele wcieli się Dakota Johnson, zaś Christiana Greya zagra Jamie Dornan. Na wspomnienie zasługuje również clebrytka, mająca zagrać Mię Grey, a mianowicie znana piosenkarka Rita Ora. Fani Rity na pewno są zachwyceni i wybiorą się na premierę filmu. Jak piosenkarka sprawdzi się w roli aktorki? Jesteśmy bardzo ciekawi.

Czy film 50 twarzy Greya mocno odbiega od treści książki? O tym przekonamy się już za pół roku. Co myślicie o zwiastunie? Podoba się Wam? Co myślicie o obsadzie filmu? Wybierzecie się do kina na ekreanizację 50 twarzy Greya?

Podaj dalejShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook

SIMILAR ARTICLES

NO COMMENTS

Leave a Reply